Océ zavádí produkty Canon do svého portfolia

Jedním z výsledků akvizice loni dohodnuté akvizice je zavedení prvních dvou řad produkčních zařízení Canon do portfolia Océ na území ČR a Slovenska.


První je řada imageRunner Advance8000, multifunkční černobílá tiskárna pro velkoobjemovou produkci. Druhá řada, imageRunner Advance C9000 PRO, je naopak barevná produkční tiskárna. Oba modely se dodávají v několika rychlostních provedeních (85, 95 a 105 A4/min u černobílé řady a 60 nebo 70 A4/min u barevné řady).

Obě řady míří do tzv. light production segmentu trhu, kde doplňují již stávající Océ portfolio, v případě řady imageRunner Advance nahrazují současný model Océ CS665. Obě nově zaváděné řady se mají podle výrobce vyznačovat šetrností k životnímu prostředí, a to díky nízké spotřebě i díky použitým recyklovaným materiálům.

Modulární koncept obou řad má umožnit stroje nakonfigurovat podle potřeb každého konkrétního zákazníka, k dispozici je na výběr z 5 finišerů, které lze mezi sebou kombinovat a lépe tak využít výhod inline finišování. Obě zaváděné řady jsou již od počátku plně podporovány softwarovými nástroji Prisma, zejména pak produkčními nástroji Océ Prismaacces, Océ Prismaprepare, Océ Prismaproduction a Océ Prismasatellite for ERP.Komentáře