Ochrana proti nebezpečným stránkám

Jedno z největších nebezpečí pro váš počítač představují v této době takzvané "jedovaté" internetové stránky, odkud se do vašeho PC stahuje malicious software nebo rovnou tyto stránky poškodí počítač.


Anti-spyware a anti-virus software nemusí počítač ochránit. Pokud hledáte extra ochranu proti této hrozbě, je dobrou volbou AVG LinkScanner.

AVG LinkScanner běží v pozadí a chrání počítač před několika druhy hrozeb pomocí Search-Shield a Active Surf-Shield technologií. Search-Shield pracuje pokud něco hledáte pomocí stránek jako Google, Yahoo nebo jim podobných vyhledávačů. U každého výsledku signalizuje, jestli je bezpečné tuto stránku navštívit nebo ne pomocí umístění malé barevné ikony vedle linku. Pokud chcete zjistit více informací o potenciálním nebezpečí, stačí kliknout na ikonu a zobrazí se vám více detailů.

Active Surf-Shield skenuje v pozadí každou internetovou stránku, kterou prohlížíte. Pokud zjistí, že jde o nebezpečnou stránku, zastaví prohlížení a informuje vás o možném riziku.

Program nabízí možnost nainstalovat AVG Security Toolbar, který poskytuje jednoduchý přístup k vypnutí a zapnutí Active Surf-Shield a Search-Shield. Ale vzhledem k tomu, že o moc víc toho tento toolbar nenabízí (kromě Yahoo search boxu), není nutné ho instalovat, AVG LinkScanner můžete dobře používat i bez něj.Komentáře