VMware a Check Point vylepšily ochranu softwarově definovaných datacenter

Propojení řešení VMware NSX a Check Point vSEC nabízí podle obou partnerů efektivní využití pokročilých technologií pro prevenci proti hrozbám napříč veškerým provozem datových center.

VMware a Check Point vylepšily ochranu softwarově definovaných datacenter


Virtuální síťové zabezpečení vSEC se nově propojilo s platformou VMware NSX pro virtualizaci sítí, takže zákazníci mohou kontinuálně spravovat a prosazovat zabezpečení napříč veškerým provozem v datových centrech. Uvedly to Check Point a VMware.

Zabezpečení se nyní dodává s VMware NSX jako součást síťové infrastruktury datového centra, takže mikrosegmentace je provozně i ekonomicky snadno realizovatelná. VMware NSX přidává a využívá vSEC pro pokročilou kontrolu provozu, díky čemuž mohou firmy urychlit nasazení bezpečnostních služeb a získat stejnou úroveň zabezpečení pro provoz uvnitř svých datových centrech, jako poskytuje Check Point na branách na perimetru sítě.

To je velmi důležité v dnešních dynamických cloudových prostředích, kde musí být aplikace poskytnuté na vyžádání a být jednoduše přenosné napříč infrastrukturou. Kombinované řešení umožňuje chránit provoz před malwarem, APT a zero-day útoky, ať už se jedná o provoz dovnitř nebo ven z datového centra nebo o provoz mezi aplikacemi v rámci datového centra.

Nová nabídka přináší podle dodavatelů řadu výhod jako je například plně automatizovaná pokročilá ochrana před hrozbami pro celý provoz uvnitř datového centra, dynamické nasazení a škálovatelnost vSEC pro prostředí softwarově definovaných datových center či komplexní viditelnost hrozeb napříč celým provozem datového centra.


Úvodní foto: © .shock - Fotolia.com


Komentáře