Office a Skype najdete už předinstalované na mobilních produktech Samsung

Služby a aplikace od Microsoftu, jako je třeba Office nebo Skype, budou nově dostupnější na zařízeních Samsung včetně těch pro firemní zákazníky. Samsung je totiž do svých zařízení se systémem Android plánuje instalovat předem.

Office a Skype najdete už předinstalované na mobilních produktech Samsung


Samsung také bude zajišťovat zabezpečené mobilní služby pro firmy, a to prostřednictvím speciálního balíčku sestávajícího z Microsoft Office 365 a Samsung KNOX (ten poskytuje zákazníkům způsob, jak snadno přepínat mezi osobním a firemním profilem na svém zařízení, a zároveň pomáhá udržet údaje v bezpečí.

Pro spotřebitele se připravuje hned několik předinstalovaných služeb:

  • Samsung bude do nových smartphonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge instalovat služby OneNote, OneDrive a Skype.
  • V první polovině roku 2015 Samsung plánuje instalaci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive a Skype do vybraných tabletů Samsung s Androidem.
  • Smartphony Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 edge budou navíc vybaveny cloudovým úložištěm o velikosti 100 GB na dobu dvou let prostřednictvím Microsoft OneDrive.

Podniky, které si pořídí zařízení přes prodejní síť Samsung B2B, budou mít přístup ke třem verzím služby Microsoft Office 365 – Business, Business Premium a Enterprise – společně s bezpečnostním řešením KNOX.

Podnikový balíček zahrnuje také služby Samsungu, které firmám pomohou jak se zavedením a provozem zařízení při instalaci, tak nabídne stálou podporu.

Úvodní foto: Fotolia © rasstock


Komentáře