Ohlédnutí za prvním seminářem „Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému!“

Minerva Česká republika odstartovala sérii regionálních seminářů k tématice dotačního programu ICT v podnicích a jeho aktuální třetí výzvě.


Účastníkům převážně z Jihomoravského kraje, ale přijely i malé a střední podniky z dalších sousedních krajů, jsme přinesli tři jedinečné pohledy na projekty programu na jednom místě. První pohled přednesl zástupce agentury CzechInvest Pavel Štěrba s informacemi o aktuální třetí výzvě programu ICT v podnicích včetně termínů a nového rozšíření oproti předchozím výzvám. Pavel Štěrba připomenul i chyby v žádostech z předchozích výzev. Druhý pohled se věnoval zásadám úspěšné realizace projektu a zkušeností z praxe a uvedl jej Petr Sodomka ze společnosti CVIS Consulting. Vladimír Bartoš z Minervy ČR dodal třetí pohled dodavatele na projekty programu. V příspěvku zazněly zásady výběru vhodného informačního systému a zkušenosti z úspěšně zrealizovaných projektů.

Nejbližší termín dalších seminářů je v lednu 2010, kdy bude opět řeč o pořízení podnikového informačního systému do výrobního podniku za podpory fondů Evropské unie. 19. ledna 2010 v hotelu Moskva ve Zlíně a hned 20. ledna 2010 v hotelu Clarion v Ostravě. Registrace na tyto termíny je možná již nyní na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika.

Semináře budou moci navštívit zejména zástupci top managementu výrobních společností v jedenácti krajích do března 2010. Další semináře proběhnou v krajích a městech: Olomoucký (Olomouc), Pardubický (Pardubice), Královéhradecký (Hradec Králové), Středočeský a Praha (Praha), Ústecký a Karlovarský (Ústí nad Labem), Liberecký (Liberec), Vysočina (Jihlava) a Jihočeský s Plzeňským (České Budějovice).  Semináře jsou organizovány pro registrované účastníky zdarma a registrovat na ně se mohou na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika www.minerva-is.eu v sekci Společnost/Semináře dotace EU.Komentáře