Ohlédnutí za 3. ročníkem konference Storage Vision

Společnost Storyflex pořádala již třetí ročník odborné konference Storage Vision 2009, která se konala 15.října v areálu westernového městečka Šiklův Mlýn na Vysočině. Akci navštívilo cca 150 účastníků z řad IT manažerů a dalších IT pracovníků.


Konference Storage Vision byla rozdělena na odbornou a zábavnou část. Odborná část měla za cíl nabídnout účastníkům komplexní přehled o směrech, kterými se budou vyvíjet storage technologie. Konference ukázala, jak budoucnost v této oblasti vidí jednotliví výrobci a vývojáři ze společností NetApp, HP, Riverbed, VMware, IBM, Sun, Symantec, Oracle a OverlandStorage. Neformální část konference byla ve znamení westernové zábavy, byla připravena prohlídka westernového městečka s přepadením banky, ukázky práce s lasem a kolty v provedení mistrů České republiky v těchto disciplínách. A kdo měl zájem, mohl si zkusit klasický westernový duel na kolty za zvuků kvílející harmoniky. Završením zábavné části byl koncert skupiny Buty, kdy zazněly největší hity této skupiny.

Součástí konference byla tradiční dobročinná tombola ve prospěch Ústavu sociální péče v Křižanově. Veškerý souhrn informací z konference je k dispozici na adrese www.storagevision.czKomentáře