OKsystem a Comstor Czech oznámili spolupráci

Společnost OKsystem uzavřela partnerství se společností Comstor Czech, která je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group Inc. OKsystem i Comstor Czech v nedávně době začaly působit na českém trhu v oblasti Cisco technologií. Zatímco OKsystem se stal druhým školicím střediskem v ČR, které nabízí autorizovaná školení Cisco, Comstor je na českém trhu novým distributorem Cisco.


Comstor, globální distributor firmy Cisco působící nově i na českém trhu, zde zahájil svoji činnost v květnu tohoto roku a hledal vhodného partnera pro spolupráci v oblasti autorizovaných školení Cisco, aby mohl svým obchodním partnerům poskytnout podporu nejen v oblasti klasické distribuce, ale také v oblasti certifikací a autorizovaných školení Cisco. Český Comstor proto uvítal rozšířenou nabídku školení od OKsystemu, oslovil tuto společnost a došlo k dohodě o vzájemné spolupráci.

„Poptávka po certifikovaných specialistech v oblasti počítačových sítí dlouhodobě převyšuje nabídku na trhu a do budoucna podle průzkumů ještě poroste. Jsem proto potěšen, že se díky partnerství společností OKsystem a Comstor zpřístupní certifikované vzdělání ještě širšímu okruhu zájemců než dnes. Rád bych společnostem OKsystem a Comstor popřál hodně spokojených absolventů těchto školení“, řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.Komentáře