Open source obchodní analytiku Pentaho začal nabízet Unicorn

Unicorn Systems nově poskytuje řešení Business Analytics, jež jsou postavena na open source platformě Pentaho. Chce tak vylepšit svou nabídku v oblasti BI.


Pentaho úzce spojuje integraci dat a oblast Business Analytics v platformu, která nabízí jak IT, tak uživatelům z byznysu jednoduchý přístup, vizualizaci a zkoumání všech dat majících dopad na obchodní výsledky.

Unicorn tak je podle svých slov schopen nabídnout výkonný a spolehlivý nástroj, který umožní pohodlně reportovat, monitorovat a analyzovat data bez nutnosti složitých operací včetně možnosti tvoření prediktivních analýz vedoucích ke kvalitním strategickým rozhodnutím.

Unicorn jako garantovaný partner nabídne zákazníkům po celé Evropě mimo jiné rychlé nasazení platformy Pentaho, zajistí lokální podporu a zaručí kvalitní řešení díky hluboké znalosti business oblasti a přidružených dat.

“Pro Pentaho je potěšením navázat úzkou spolupráci s Unicorn Systems a společně tak nabídnout společnostem z různých oborů podnikání výhody plynoucí z našich řešení pro oblasti big data a Business Analytics," uvedl Davy Nys, viceprezident pro regiony EMEA a APAC ze společnosti Pentaho.Komentáře