Oracle představuje novou verzi JD Edwards EnterpriseOne

Novou verzi jedné ze svých ERP platforem JD Edwards EnterpriseOne 9.0 a jejích JD Edwards EnterpriseOne Tools 8.98 představila společnost Oracle. Zdokonaleno v ní bylo řízení financí, dodavatelského řetězce a lidských zdrojů, přibyly specifické funkce pro inženýrství a stavebnictví, potravinářský a nápojový průmysl, komerční reality, průmyslovou výrobu a profesionální služby.


 

Vyspělejší funkce finančního řízení dokáže například kontrolovat správnou hodnotu zadávaných údajů. Zákazník si předem nadefinuje pravidla, podle kterých se pak systém řídí, a na základě toho dokáže při zadávání dat do systému zachytit nesrovnalosti, různé zkratky či chybné hláskování. Na správné zadávání objednávky složené z nabídky několika produktů a služeb zase dohlíží vylepšená funkce dynamická konfigurace.

Technologická infrastruktura aplikací JD Edwards EnterpriseOne, Tools 8.98, obsahuje vylepšení v oblasti reportingu a integrace, zjednodušuje rovněž správu celého systému. Výrazně zdokonaleno bylo uživatelské rozhraní nástrojů. Nová verze Tools 8.98 je dostupná pro JD Edwards EnterpriseOne 8.10, 8.11, 8.11 SP1, 8.12 a 9.0.

V současnosti probíhá lokalizace produktu pro celý region EMEA včetně České republiky.

 











Komentáře