Plány ohledně svých podnikových systémů řady Dynamics ohlásil Microsoft

Novinky ve své nabídce podnikových řešení Dynamics představila firma Microsoft. Odhalila například ceny hostovaného řešení Microsoft Dynamics CRM online, termín dostupnosti řešení Microsoft Dynamics AX for Retail na českém trhu nebo aktuální dostupnost konektoru pro ERP řešení.


Řešení Microsoft Dynamics CRM 2011, které Microsoft představil ve verzi beta na začátku září jak v hostované, tak i lokální formě, bude podle nových informací postupně uváděno na trh od ledna 2011, přičemž hostovaná verze Microsoft Dynamics CRM Online bude dostupná od 30. června 2011, a to za cenu 31 eur na jednoho uživatele a měsíc po celý první rok používání služby.

Microsoft rovněž oznámil dostupnost svého podnikového řešení Microsoft Dynamics AX for Retail, které bude od 1. února 2011 k dispozici na 22 nových trzích včetně České republiky. Další oznámenou novinkou je Microsoft Dynamics ERP two-tier connector, který je dostupný již nyní a zákazníkům umožňuje zjednodušit a urychlit implementace řešení Microsoft Dynamics AX v lokálních pobočkách či divizích v případech, kdy hlavní sídlo společnosti používá SAP Business Suite.

Pro partnery, kteří staví svá řešení na Microsoft Dynamics NAV 2009 R2, představil Microsoft nové vývojářské funkce, které budou dostupné od prosince 2010 a umožní jim vyvíjet, nastavovat, konfigurovat a přizpůsobovat svá vertikální řešení potřebám jednotlivých zákazníků.Komentáře