PocketBook Ultra v limitované sérii

Čtečka Pocket Book v limitované sérii Ultra přináší několik zajímavých bonusů.

PocketBook Ultra v limitované sérii


Součástí balení tohoto modelu je extra - například kryt se k zařízení snadno přichytí pomocí zabudovaných magnetů. Když je kryt v zavřené poloze, čtečka se přepne do módu spánku, aby šetřila baterii. 

Čtečka má displej E Ink Carta poslední generace s HD rozlišením (1024 х 758 px). O pohodlné čtení se stará nasvícení displeje.

Vnitřní paměť o velikosti 4 GB společně se slotem na microSD kartu (až do velikosti 32 GB) umožňuje uložení celé knihovny. Procesor 1 GHz společně 512 MB RAM zaručují hladké a bleskurychlé stránkování.

Fotoaparát má autofokus a LED blesk. Společně s předinstalovaným softwarem umožňuje vyfotit části textu a konvertovat je do editovatelného formátu. Tato funkce je velice užitečná při kancelářské práci a studiu. Fotoaparát také dokáže přečíst kód ISBN a tím usnadnit on-line hledání elektronické verze knihy, nebo informací o ní.

Čtečka podporuje 18 textových formátů bez nutnosti konverze. Má zabudované slovníky ABBYY a funkci Text-to-Speech. Kromě toho podporuje MP3 formát a na čtečce tak můžete poslouchat audio knihy nebo hudbu. Služby jako Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync podporují snadné a rychlé stažení obsahu do zařízení.

Úvodní foto: PocketBook


Komentáře