Podnikovou malovýrobnu Blu-ray disků nabízí Epson, hodí se pro distribuci i zálohování dat

Archivaci, zálohování či distribuci dat – to vše zvládne nejnovější plně stohovatelné zařízení Discproducer PP-50BD, které dovoluje snadno a ekonomicky vyrábět až 400 Blu-ray disků měsíčně.


Plně automatizovaný model PP-50BD umožňuje uživatelům věnovat se jiné práci, zatímco toto zařízení zajistí zpracování až 50 disků a více než 2 TB dat v jedné sérii, přičemž dokáže vypálit až 3 jednostranné disky Blu-ray za hodinu.
Protože Blu-ray patří mezi nenákladné a spolehlivé formáty pro dlouhodobou archivaci dat, je podle výrobce model PP-50BD ideální volbou pro archivaci velkých souborů a zálohování dat.
Discproducer PP-50BD nabízí i fotorealistický potisk povrchu disků CD / DVD / BD. Tisková hlava Epson MicroPiezo a 6barevné inkousty zajistí jemné barevné přechody a ostrý text. V závislosti na vzhledu potisku lze pomocí jedné sady inkoustů vyrobit více než 1 000 plně potištěných disků – a v případě, že inkoustová náplň dojde, PP-50BD automaticky zastaví tisk, aby nedocházelo k výrobě chybně potištěných disků.
Zařízení umožňuje provoz i bez dohledu s menším rizikem chyby. Konstruktéři společnosti Epson vyvinuli robotické rameno AcuGrip, které zaručuje, že je vždy uchopen pouze jediný disk Blu-ray, CD nebo DVD, a to dokonce i tehdy, když jsou slepené dohromady. Zařízení PP-50BD je vybaveno prachuvzdorným pouzdrem a obsahuje minimum pohyblivých částí, což umožňuje prý roky bezproblémového provozu.
Zařízení Discproducer PP-50BD je možné zakoupit od ledna 2012 za doporučenou maloobchodní cenu od 90 830 Kč vč. DPH.Komentáře