Pokročilou obnovu souborů, aplikací a operačních systémů na odlišný hardware nabízí nejnovější Acronis True Image

Prodej produktu Acronis True Image Home 2010 Plus Pack, což je doplňkové řešení, které nabízí širší možnosti pro obnovu svých souborů, aplikací a operačních systémů na odlišný hardware, zahájila firma Acronis.


Toto řešení mimo jiné poskytuje rovněž podporu pro dynamické disky a předinstalační prostředí Microsoft Windows (Microsoft Windows Preinstallation Environments - WinPE).

Novinka je dostupná jako doplňkový modul pro Acronis True Image Home 2010. Obsahuje tři komponenty, které byly tradičně vyhrazeny pouze pro podnikovou řadu produktů Acronis, a tak je zpřístupňuje pokročilým uživatelům v domácnostech.

Novým modulem je Universal Restore, což zajišťuje, že v případě, že dojde ke ztrátě nebo odcizení počítače, nebo pokud chce uživatel využít nový nebo náhradní počítač, mohou být jeho data a aplikace snadno a přesně replikovány na fyzický či virtuální počítač – bez ohledu na výrobce, model či nainstalované součásti.

Nový produkt dále poskytuje podporu pro dynamické disky, které nabízejí takové možnosti, jako jsou svazky z více diskových oddílů (partition) či svazky odolné proti poruchám, a snadnou úpravu velikosti diskových oddílů. Uživatelé mohou provést obnovení dynamických svazků buď na neformátované disky, nebo na stávající dynamické disky.

Popsané řešení také podporuje WinPE a umožňuje uživatelům snáze a rychleji nainstalovat nejnovější ovladače Microsoft, uživatelsky přizpůsobené skripty, aplikace a doplňky, čímž se zrychluje proces obnovy. V důsledku toho může uživatel po nabootování ze záchranného média Acronis True Image Home 2010 využít kromě stávajícího i další hardware a může také provést uživatelem přizpůsobené spuštění.

Produkt je dostupný v elektronické podobě na webu výrobce v ceně 839 Kč. Kupující ale už musí mít zakoupen True Image Home 2010 standardní edice.Komentáře