Portál Centrum.cz v novém kabátě ode dneška v ostrém provozu

S novou domovskou stránkou portálu Centrum.cz se uživatelé poprvé seznámili se začátkem tohoto roku, kdy byla spuštěna v testovací (beta) verzi. Ta nabídla „otevřenou“ koncepci, která umožňuje individuální nastavení vzhledu i obsahu portálu podle potřeb a přání každého návštěvníka.


Mezi nejzajímavější funkce na centrum.cz patří webová verze u nás nejrozšířenějšího messengeru ICQ - označená jako ICQ2GO umožňující rychlou komunikaci po síti bez nutnosti instalace podpůrného softwaru, včetně odesílaní a příjmu SMS zpráv zdarma. Multimail - mail umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních e-mailů z jediného místa a současně národní a mezinárodní vyhledávání od společnosti Google. Dále pak na jednom místě sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít přístup do encyklopedie Wikipedia, YouTube, slovníků nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu. Součástí je také mobilní verze portálu optimalizovaná pro stovky typů mobilních telefonů na adrese m.centrum.cz.

Během provozu beta verze získávali vývojáři Centrum Holdings zpětnou vazbu od uživatelů a na jejich základě implementovali řadu zlepšení. Celý portál byl optimalizován tak, aby umožnil ještě rychlejší načítání, přibyly boxy „Oblíbené“, „Rádia“ a „Slovníky“, a ke službě Multimail vznikl praktický videoprůvodce.

Dnešním dnem byl tento portál spuštěn do ostrého provozu, jak informoval jeho provozovatel a uživatelé tak mohou na plno využívat možností, jež nabízí.Komentáře