Pozvánka na konferenci Communication Security

1.června 2010 společnost Comguard pořádá již 8. běh mezinárodní konference Communication Security Brno 2010, která je zaměřena na bezpečnost IT.


Motto konference „Jediná ochrana před únikem informací - aktivní monitoring“ doplňuje výčet témat, mezi která patří: aktivní monitoring = pojištění elektronických aktiv, Database, File & Configuration Change Control, zabezpečení virtualizace, aplikační discovery, uživatelské identity, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, ochrany před únikem informací ve spojení s vynuceným šifrováním, log a event management, management IP adres a bezpečnost DNS.

Garantem konference je Doc. Ing. Jaroslav Dočkal, CSc. z Univerzity obrany, který vystoupí s přednáškou „K aktuálním problémům síťové bezpečnosti“.

Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti Comguard k letošnímu mottu dodává: “Bezpečnostní incidenty způsobují ztráty, které lze vyčíslit někdy jednoduše, někdy složitěji, intelektuální vlastnictví firem v dnešní době nestačí chránit defensivně, ale je potřeba aktivně všem útokům předcházet a tím i minimalizovat vyčíslitelné ztráty“.

Konference je určena nejen pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO a IT odborníky z bankovní a podnikové sféry, ale i pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 25.5. je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd. Akce se koná v hotelu Holiday Inn, Brno, program naleznete na www.comguard.cz a registrace je možná na adrese marketing@comguard.cz. Světem uruguayských vín vás během konference provede profesionální someliérka Renata Hradilová.Komentáře