Pozvánka na seminář Ekonomické informační systémy ve stavebnictví - teorie a praxe

Na pražský seminář na téma Informační technologie ve stavebnictví navazuje společnost Infinity spolu s Microsoftem organizací obdobného semináře v Brně dne 20. ledna 2010.


Novinkou tohoto setkání je podle pořadatele výrazná sleva pro každého účastníka pro vstup na 6. ročník  Fóra českého stavebnictví, které se koná 3.3. 2010 v hotelu Olympik v Praze.

Na semináři určeném zejména pro topmanagement menších i velkých stavebních firem zazní z úst představitele společnosti GEMO Olomouc výhody a nástrahy nasazení ekonomického informačního systému Microsoft Dynamics NAV. Pan Hlavinka a další prezentující zmíní i postupy při integraci stávajícího systému s řídicím systémem pro investiční výstavbu IPOS.

V průběhu semináře se představí také Ústav stavební ekonomiky a řízení při VÚT Brno. Jejich prezentace se zabývá ekonomií a celoživotním cyklem staveb, progresivními stavebními materiály s využitím druhotných surovin a jejich vlivem na životnost konstrukcí. Pozvané společnosti také získají přehled o připravovaných i probíhajících výzvách pro stavební firmy i možnostech jak čerpat finanční prostředky z fondů EU na vlastní projekty (ICT v podnicích a ICT a strategické služby). Zazní také informace o aktuálním vývoji v oblasti Datových schránek.

Více informací o celém programu akce i o možnostech registrace získáte na http://www.infinity.cz/Stranka/partnerske-akce.Komentáře