Pozvánka na seminář o aplikační platformě FireMonkey

Po dvou předchozích seminářích o RAD Studiu XE2 v Praze a Bratislavě mají zájemci další příležitost vidět tento produkt živě v akci.


Tentokrát bude přednášejícím David Intersimone, známý spíše jako "David I", viceprezident pro vztahy s vývojáři a "hlavní kazatel"; výborný a vždy dobře připravený lektor, navíc z nejvyššího vedení společnosti Embarcadero.

David Intersimone krátce uvede vlastnosti sady nástrojů RAD Studio XE2, ale většinu času se bude věnovat vlastnostem aplikační platformy FireMonkey, se kterou lze vytvořit pomocí Delphi nebo C++Builderu vizuálně zajímavé obchodní aplikace s dvou a třírozměrnou grafikou pro Windows, Mac a iOS. Tyto aplikace mají být rychlejší, vizuálně působivější a propojitelnější díky výkonu nativního kódu využívajícího grafického procesoru. Přijďte se sami přesvědčit o tom, co pro aplikace může udělat nová platforma FireMonkey.

Seminář se bude konat v úterý dne 1.11.2011 v pražském hotelu Andel's, registrace začne v 9:00 hodin. Přednáška začne přesně v 10:00 hodin a skončí nejpozději v 16 hodin. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace. Během semináře se bude podávat malé občerstvení. David I bude přednášet v angličtině; jeho přednáška nebude tlumočena do češtiny.

Bližší informace a možnost registrace naleznete na adrese http://www.embt.cz/cs/akce/23-hluboky-ponor-do-firemonkey.html.Komentáře