Pozvánka na seminář o Microsoft Dynamics AX

Trendem posledních let je specializace. Podniky orientující se na výrobu specifických nástrojů, jednoúčelových strojních zařízení, tedy podniky, jejichž hlavní činností je zakázková výroba, jsou tímto vývojem nejvíc zasaženy.


Mnohé z těchto firem přijdou do nesnází v případě, kdy výroba probíhá z předložené dokumentace zákazníka, ale zároveň je potřeba dlouhodobě a strategicky plánovat. Zákazníci dávají důraz na zkrácení času výroby, nižší ceny, vysokou kvalitu a nároky na zohlednění jejich specifických požadavků.

Na naznačené i další otázky řízení zakázkové výroby se pokusí dát odpověď odborníci Microsoft a Infinity. Na semináři, který pořádají, bude možné se seznámit se zkušenostmi a implementacemi ERP systému některými společnostmi a dále zde bude  představel informační systém Microsoft Dynamics AX – modely Workflow, Controlling, Business Intelligence. V nových pohledech na zakázkovou výrobu bude přiblíženo zejména Projektové řízení, Portálové řešení, Konfigurátor výrobků a Řízení komerčního servisu.

Vše se bude odehrávat v novoroční atmosféře zakončené s degustací vín a novoročním dárkem. Semináře proběhnout 13.1 v Brně, 18.1 v Praze a 20.1 v Pardubicích. Bližší informace lze najít na webu společnosti Infinity.Komentáře