Pozvánka na seminář společnosti Infinity pro výrobní podniky

Společnost Infinity příští středu 7. 4. připravuje veřejně prezentovat své komplexní znalosti z oblasti informačních technologií a praktických zkušeností s produktem Microsoft Dynamics AX a řešení IEM.


IEM je uživatelsky přístupný nástroj pro pracovníky výroby, výrobní přípravy, vývojové pracovníky a konstruktéry. V návaznosti na finální odbyt výrobků i pro pracovníky oddělení prodeje a následného servisu. Efektivita použití tohoto řešení je dle zástupců společnosti Infinity ověřena v mnoha průmyslových odvětvích v zemích celého světa.

V rámci tohoto dopoledního setkání, věnovaného především společnostem ze strojírenského a elektrotechnického průmyslu, se kromě řešení společnosti Infinity představí společnost Retia, která se zabývá vývojem speciální elektroniky - lokalizačními a vojenskými systémy. Kromě těchto poznatků získají účastníci podrobnější informace o využití nástrojů Business Intelligence a o nástrahách a povinnostech dotačních projektů v realizační fázi i o možnostech jak čerpat finanční prostředky z fondů EU na vlastní projekty.

Více informací o programu akce i o možnostech bezplatné registrace získáte na http://www.infinity.cz/Stranka/partnerske-akce.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.