Pozvánka na VMware Virtualization Forum 2010

Dne 25. října se v Clarion Congress Hotelu v Praze 9 uskuteční akce VMware Virtualization Forum 2010.


Hlavním cílem bude na konkrétních přínosech z praxe demonstrovat, jakým způsobem firmy pomocí virtualizace snižují náklady na provoz informačních technologií až o 50 %, zjednodušují správu a zvyšují flexibilitu. Zkrátka, jak s pomocí virtualizace budují a udržují svou konkurenční výhodu.

V rámci VMware Virtualization Fora 2010 se budou mít účastníci možnost zúčastnit úvodních lekcí virtualizace pro organizace všech velikostí, naučit se, jak pomocí cloud computingu obratem zvýšit kapacitu  IT infrastruktury a získat praktické rady pro výběr komplexních virtualizačních řešení od desktopů až po datová centra. Společnost VMware seznámí posluchače též s novou generací virtualizačních řešení vSphere a efektivními způsoby virtualizace desktopů.

Součástí VMware Virtualization Fora 2010 budou  dále vystoupení zákazníků VMware spolu s demonstrací aplikovaných řešení. Se svou nabídkou komplexních řešení nebudou chybět ani obchodní a technologičtí partneři VMware - společnosti HP, Cisco, IBM, EMC a NetApp. Účast na konferenci je zdarma po předchozí registraci na webových stránkách http://www.vmware.com/go/cz/forum.Komentáře