Pozvánka na webcast: Dynamické služby poskytované ze sítě

Ve spolupráci se společností T-Systems vás zveme na mezinárodní webcast na téma Dynamické služby poskytované ze sítě s podtitulem Vaše bezpečná cesta do cloudu, který proběhne 19. července.


vývojáři, začínající i velké mezinárodní firmy stále více vnímají cloud computing jako nástroj pro provoz svého ICT. Cloud computing umožňuje rychle a dynamicky poskytovat potřebná prostředí a ICT zdroje včetně aplikací spolu se snížením nákladů – platí se pouze za to, kolik a jaké zdroje jsou skutečně využívány.

Jaký je poředpoklad pro úspěšné nasazení cloud computingu? Zkušení poskytovatelé cloudových služeb, kteří vlastní nejen výkonné systémy, ale také stabilní infrastrukturu a odpovídající znalosti a podpůrné služby.

• Jaká je nejlepší cesta pro správu ICT služeb a jejich integraci?
• Jaká bezpečná cloudová řešení jsou dostupná pro velké firmy?
• Které výkonné systémy a sítě jsou nyní dostupné, a které budou dostupné v budoucnu?
• Jaká nejlépe využívat současnou výkonnou infrastrukturu a sítě při aplikaci dynamických služeb, které budou reagovat na měnící se požadavky?
• Proč je „elastická“ cloudová infrastruktura lépe využitelná oproti tradičním modelům?

Na tyto otázky bude hledat odpovědi mezinárodní webcast, k němuž se můžete přidat 19. července 2011 od 15:00. Moderován bude Detlefem Korusem, který působí jako novinář v časopisu COMPUTERWOCHE. Pokud se přihlásíte již nyní, můžete se jej zúčastnit zdarma. Více informací a registrační formulář najdete zde.Komentáře