Práci s ERP systémy JD Edwards vylepší nová sada nástrojů

Novou verzi nástrojů JD Edwards EnterpriseOne Tools uvedla na trh společnost Oracle. Přináší aktualizované uživatelské rozhraní, pokročilou funkcionalitu pro reporting a vylepšení určená pro správce IT.


JD Edwards EnterpriseOne je komplexní ERP systém, tedy sada integrovaných podnikových aplikací. Nástroje EnterpriseOne Tools pak hodnotu tohoto řešení pomáhají maximalizovat – jde o komplexní sadu pro optimalizaci instalací, aktualizací a správy softwaru a lze je používat nezávisle na platformě.
S nástroji JD Edwards EnterpriseOne Tools interagují všichni uživatelé tohoto ERP systému při pokládaní dotazů, tvorbě reportů i provádění transakcí.

Hlavní vylepšení  podle výrobce:
-    Optimalizované uživatelské rozhraní: konfigurovatelná vstupní stránka, nové možnosti nabídek, aktualizované mapy procesů. Rozhraní založené na webovém prohlížeči získalo moderní vzhled, zjednodušen je výběr dialogů a přístup k často používaným aplikacím.
-    Nové funkce pro reporting: pokročilá tvorba dotazů pro koncové uživatele pomáhá v přístupu k datům potřebných pro kvalifikované rozhodování. Uživatelé mohou snadno zobrazit stav a výstup reportů pomocí rozbalovacího menu. Vestavěný nástroj Oracle BI Publisher umožňuje vytvářet reporty o objemu větším než 2 GB.
-    Vylepšené funkce pro správce IT: ve spojení s nástrojem Oracle Enterprise Manager umožňuje JD sada Edwards EnterpriseOne Tools administrátorům definovat limity pro využití paměti. Nástroje proaktivně monitorují procesy běžící na serveru JD Edwards a upozorňují na možné problémy.  Výsledkem je mj. vyšší stabilita systému.
-    Další vylepšení zahrnují zjednodušenou podporu pro prostředí založené na clusterech, zvýšenou škálovatelnost a stabilitu.Komentáře