Přehled o vlastním skladu lze mít i přímo z cloudu

Řešení Instantní sklad uvedla na trh firma CCV Informační systémy. Poskytuje přehled o stavu uloženého zboží a jeho pohybech ve skladu a je dostupné formou služby prostřednictvím webového prohlížeče, přičemž přistupovat k němu lze z libovolného zařízení připojeného do internetu.

Přehled o vlastním skladu lze mít i přímo z cloudu


Podle výrobce představuje jednoduchou alternativu k sofistikovaným systémům WMS pro řízení skladů.  Řešení pracuje s adresací skladových pozic na úrovni přihrádek a radiofrekvenční identifikací zboží.

Díky evidenci operace „jedním pípnutím“ prý významně zefektivňuje poziční naskladnění a vychystávání zboží, stejně jako veškeré další operace se zbožím.

Na rozdíl od skladového modulu ERP systému nenabízí jen účetní pohled na sklad, ale skutečný aktuální přehled nad skladovými procesy a stavu uloženého zboží, včetně umožnění skladové inventury do úrovně zásobních pozic a reportingu nad jednotlivými zásobami.

K orientaci přispívá i grafického zobrazení využití skladových prostor, které si uživatel definuje podle skutečnosti, tedy přesně podle reálných rozměrů místností, velikostí regálů a přihrádek.

Mezi další užitečné vlastnosti pak patří například evidence GTIN, výrobního a sériového čísla, správa katalogu zboží, hromadné importy a exporty objednávek, a v neposlední řadě možnost integrace s ekonomickým systémem.

 

Úvodní foto: © AA+W - Fotolia.com


Komentáře