Přenosné UPS pro menší firmy

CyberPower uvedl na trh na trh čtyři nové modely profesionálních zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) řady Value Pro vhodné pro malé firmy či kanceláře.

Přenosné UPS pro menší firmy


Nová řada zahrnuje modely s výkonem od 700 po 1600 VA (činným výkonem 390-960 W) pro 4–8 spotřebičů, jako jsou počítače, malé servery, síťová úložiště NAS, bezpečnostní systémy apod.

Zdroje jsou založené na topologii line interactive s automatickou regulací napětí, která průběžně vyrovnává výkyvy napětí v síti. Úsporná technologie GreenPower UPS navíc výrazně snižuje spotřebu samotného zdroje.

UPS Value Pro jsou vybavené ochranami proti přetížení, přepěťovým špičkám, přepěťovým rázům a elektromagnetickému a radiovému rušení. Zdroje se dodávají v provedení se zásuvkami typu Schuko, FR nebo IEC320.

Jsou vybavené také kombinovaným portem RJ11/RJ45 pro ochranu telefonní nebo síťové linky (až 1 Gb/s). Vestavěný olověný akumulátor se na plnou kapacitu dobije za 8 hodin.

Zdroje řady Value Pro jsou vybavené informačním LCD panelem, který zobrazuje základní informace jako druh provozu, stav napájení, stav baterie a stav zátěže nebo upozornění na poruchu a jiná a varování.

Na přepnutí do provozu na baterii, vybití baterie a další důležité události upozorní uživatele také zvukový alarm. Zdroj UPS připojený k počítači přes USB port nebo sériový port RS232 je možné ovládat pomocí softwaru PowerPanel Personal.

Úvodní foto: CyberPower


Komentáře