Přijďte na nezávislou konferenci Salesforce

Jak vytěžit z cloudové platformy Salesforce co nejvíc? Na to odpoví přednášky a workshopy nezávislé konference CzechDreamin, která se poprvé v historii koná v Praze. Nečekejte mlácení prázdné slámy o průmyslové revoluci 4.0, ale skutečně užitečné informace vycházející z každodenní praxe. Specialisté z USA, Německa, Velké Británie, ale i České republiky budou sdílet své profesní zkušenosti a také prozradí, kudy cesta nevede.

Přijďte na nezávislou konferenci Salesforce


Konference CzechDreamin je první událostí svého druhu v České republice, dosud se konala pouze v zahraničí. Program je nabitý: během jednoho dne proběhne ve čtyřech sálech 22 přednášek a workshopů pro vývojáře, analytiky, konzultanty, ale i méně technicky orientované zájemce, například koncové uživatele. Mezi prestižní přednášející, z nichž řada do Prahy přicestuje přes oceán, patří také čtyři Češi. Konferenci pořádá přímo česká Salesforce komunita a program byl zvolen s ohledem na co největší praktický přínos.

CzechDreamin se koná se v pražském Kongresovém centru na Vyšehradě v pátek 16. srpna od 9 do 18 hodin. Detailní program i vstupenky jsou k dispozici na https://CzechDreamin.com.

Akce se koná za mediální podpory Computerworldu.

Úvodní foto: Fotolia © kasto


Komentáře