Jasnější pohled na proces výroby nabídne nový produkt od ICZ


Nový produkt pro sledování a řízení výroby přidala do svého portfolia společnost ICZ. Jedná se o řešení MES Hydra od německé firmy MPDV Mikrolab, s níž ICZ podepsala novou partnerskou smlouvu. Novinka podle dodavatele představuje komplexní produkt z kategorie výrobních informačních systémů (Manufacturing Execution Systems - MES) nabízející mimo jiné sběr výrobních dat, sledování materiálového toku, dispečerské řízení výroby a její krátkodobé plánování, řízení kvality, řízení údržby, správa procesů, apod.).
Nasazením systému MES Hydra se prý výrazně zvýší „viditelnost" výrobních a logistických procesů i jejich kvalita a efektivnost. Výroba tak může být řízena a vyhodnocována na základě přesných a spolehlivých dat získávaných v řadě případů přímo z technologického nebo logistického procesu, tedy bez negativního vlivu člověka.
„Rozhodnutí o zahájení spolupráce se společností MPDV Mikrolab jsme učinili na základě zhodnocení současných i budoucích potřeb českých a slovenských výrobních podniků," uvedl Bohuslav Cempírek, generální ředitel společnosti ICZ a dodal: „Domníváme se, že dlouholeté knov-how naší společnosti v oblasti logistiky a výroby a renomovaný produkt s mnoha úspěšnými instalacemi představují tu správnou nabídku pro naše zákazníky jak v době krize, tak po jejím odeznění."Komentáře