Průmyslové USB flash paměti s extrémní životností nabízí Apacer

Flash disky AH321 a AH322, které zahrnují paměťové čipy SLC (single-level cell), které mají oproti klasicky používaným MLC (multi-level cell) výrazně vyšší životnost a spolehlivost, ale také cenu, představil Apacer.


Hlavní rozdíly, jimiž se tyto průmyslové paměti odlišují od klasických spotřebitelských produktů, spočívají podle výrobce právě v použití SLC čipů a možnostech úpravy firmwaru.

Apacer navíc slibuje, že bude dodávat paměti ve stanovené konfiguraci po určitou dobu, což eliminuje možné problémy s kompatibilitou způsobené častou změnou komponent.

Obě paměti disponují kapacitami až 32 GB, podporují standardní USB rozhraní ve verzi 2.0 a lze je připojit k operačním systémům od verzí Windows ME, Mac OS 8.6, Linux 2.4.0 a mnohým dalším. Disponují také funkcemi hot swappingu a plug-in-and-play.

Apacer pro své průmyslové produkty představil také novou službu FAE – podle té má každé zařízení své unikátní sériové číslo, díky němuž lze dohledat jeho výrobní historii a identifikovat hlavní komponenty. To usnadňuje správu především při dlouhodobých dodávkách stejných zařízení a ulehčuje kompletní identifikaci paměti.Komentáře