První cloudovou službu Microsoft Dynamics ERP v Česku spouští WBI

Cloudovou službu NAV Online spustila firma WBI Systems. Určena je pro menší společnosti a začínající podnikatelé, kterým umožní razantně snížit a přesně plánovat náklady na provoz podnikového informačního systému.


Nasazení cloudové služby NAV Online ušetří firmy nejen za nákup vlastního serveru, softwarových licencí, ale i za samotnou implementaci informačního systému. Navíc jim přinese předvídatelné plánování výdajů.

Služba je navržena tak, aby k jejímu zřízení nebylo zapotřebí asistence IT správce a její provoz bez potíží zvládli i řadoví zaměstnanci. Například aktualizace systému na legislativní změny tak proběhne zcela automaticky bez nutnosti jakéhokoli zásahu.

„Spuštění nové služby NAV Online vyplňuje mezeru v oblasti klasických ERP systémů flexibilním a škálovatelným řešením, které razantně snižuje pořizovací a provozní náklady na vlastní IT,“ říká Jaroslav Voráček, Team Lead Microsoft Dynamics NAV ve WBI Systems a dodává: „Díky přesunu do cloudu odpadá zákazníkům starost nejen o jakoukoli údržbu, ale i adaptaci na úpravy legislativy.“Komentáře