První hraniční router certifikovaný pro Thread

Hraniční Thread router DSH-G300-TBR prošel testem kompatibility a interoperability podle specifikací protokolu Thread a stal se tak světově prvním hraničním routerem s certifikací „Built on Thread".

První hraniční router certifikovaný pro Thread


Protokol Thread podporuje technologii Mesh, což umožňuje, aby se router DSH-G300-TBR bezpečně a spolehlivě připojil k internetu a k široké škále produktů pro automatizaci domácnosti jako součást samoregenerační mesh sítě, která přináší vyšší spolehlivost spojení a zároveň nižší spotřebu energie. 

Hraniční Thread router od D-Link je vybaven systémem na čipu (SoC) a multiprotokolem Wireless Gecko od Silicon Labs, který podporuje Thread, Zigbee, Bluetooth 5, Bluetooth mesh a proprietární protokoly. DSH-G300-TBR umožňuje zjednodušené IP přemostění mezi mesh sítí a internetem se zabezpečením na síťové a aplikační vrstvě.

V budoucnu plánujeme pokračovat v podpoře výkonné mesh technologie protokolu Thread a nabízet další řešení certifikovaná pro Thread, abychom urychlili zavádění internetu věcí (IoT) a automatizaci domácností,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe.

Úvodní foto: D-Link


Komentáře