První MiniLED Philips přichází do předprodeje

MiniLED televizor Philips 65PML9506 nabídne čtyřstranný Ambilight, konektor HDMI 2.1 a nízkou latenci vhodnou pro gaming. Při objednávce v předprodeji má každý nárok na dárek v podobě sluchátek Philips Fidelio L3 s aktivním potlačením hluku.

První MiniLED Philips přichází do předprodeje


Model 65PML9506 kombinuje lokálně ovládaná podsvícení se systémem Philips Micro Dimming Pro a vytváří lokální temnou černou se světelným výkonem 1500 nitů.

Panel VA disponuje širokým pozorovacím úhlem a širokým barevným gamutem 95 % DCI-P3. Model 9506 využívá novou 5. generaci P5 s umělou inteligencí (AI) s detekcí filmu a integrací „inteligentního“ světelného senzoru.

Konektor HDMI 2.1 zahrnuje e-ARC, VRR pro 4K od 40 Hz do 120 Hz při šířce pásma 48 Gb/s (4:4:4, 12 bitů), režimy AutoSync Premium Pro a Auto Game mode byly přidány k režimu Auto-Low-Latency. Jde tak o televizor vhodný i pro hraní her.

K podpoře formátů HLG, HDR10 a HDR10+ přidávají modely 9506 také podporu funkce HDR10+ Adaptive. Ta kombinuje dynamická metadata HDR10+ s informacemi z okolních světelných podmínek a automaticky optimalizuje úroveň jasu pro každou jednotlivou scénu zvlášť.

Operační systém Android TV 10 zase umožňuje stahovat aplikace a hry, streamovat obsah z internetu nebo zrcadlit na televizor obsah z mobilního telefonu.

Model má Ambilight ve své čtyřstranné variantě a 50W zvukový systém 2.1 se zadním basovým reproduktorem s patentovanou technologií trojitého prstence a čtyřmi basovými pasivními zářiči. Model 9506 také zahrnuje kompatibilitu DTS Play-Fi pro zvuk z více místností s vysokým rozlišením (multiroom).

K předobjednávce MLED televizoru Philips dostane zákazník ve speciální akci, která trvá do 18. 7., sluchátka Philips Fidelio L3 jako dárek. Sluchátka mají výdrž 35 hodin hraní hudby, případně 30 hodin se zapnutým ANC.

Úvodní foto: Philips


Komentáře