Řada DDoS Protector od Check Point

Společnost Check Point Software Technologies představila novu řadu bezpečnostních zařízení, která jsou určena pro boj s útoky DDoS (Distributed Denial of Service).


Check Point DDoS Protector

Zařízení DDoS Protector poskytují vícevrstvou ochranu s propustností až12 Gb/s a pomáhají podnikům se chránit proti širokému spektru útoků DDoS.

Produktová řada DDoS Protector chrání podniky tak, že blokuje všechny hlavní typy útoků, jako jsou zahlcení sítě a serveru, DoS útoky na aplikační vrstvě nebo útoky typu low-and-slow. Nabízí zákazníkům vícevrstvou ochranu, která používá širokou škálu pokročilých technik pro detekci a eliminaci útoků.

Zařízení DDoS Protector se nasazují před stávající perimetr a čistí provoz od DDoS útoků ještě před tím, než se dostanou do hlavní bezpečnostní brány. Zařízení jsou integrována do nástrojů pro správu společnosti Check Point , což usnadňuje jednotnou správu bezpečnosti a umožňuje sledovat všechny bezpečnostní incidenty. Zákazníci díky Check Point SmartEvent, SmartLog a SmartViewTracker mohou využívat detailní informace o aktuálním i historickém stavu celkové bezpečnosti i útoků DDoS.

Zařízení Check Point DDoS Protector vznikla ve spolupráci s firmou Radare. Řada obsahuje sedm modelů, které společnostem nabízí nízkou latenci, vysoký výkon a vysokou hustotu až 16 portů. Velmi rychlá odezva blokuje celou řadu útoků v rozmezí několika sekund. Zařízení mohou být snadno přizpůsobeny konkrétnímu síťovému prostředí a bezpečnostním potřebám. Zákazníci rovněž mohou využít podporu 24 x 7 a specializovaný krizový tým.Komentáře