RemoteManagement od GFI nově nabízí podporu pro tvorbu vlastních skriptů

Součástí řešení vzdáleného monitoringu a správy GFI MAX RemoteManagement je nově skriptovací funkce Script Check a vylepšené automatické úlohy.


Oznámila to firma GFI. Podle ní uživatelé nyní mohou psát své vlastní skripty automatizovaných úloh a provádět své vlastní kontrolní operace.

Script Check pomáhá poskytovatelům řízených služeb zvýšit svou ziskovost tím, že omezuje náklady na preventivní údržbu a krátí čas techniků strávený na cestách. Navíc díky schopnosti provádět širší spektrum kontrolních operací odhalí větší počet problémů, které by jinak bránily využití dalších obchodních příležitostí k dosažení vyšších tržeb.

„Rozšíření funkcí GFI MAX o uživatelské skripty je součástí našeho úsilí otevřít zákazníkům naši platformu a tím rozšířit služby, které splní jejich individuální a odborné požadavky. Tyto skripty umožňují vykonávat plánované úlohy, provádět událostně řízené operace nebo vlastní monitorovací kontroly. Flexibilita, která je spojená s podporou osmi nejoblíbenějších skriptovacích jazyků, znamená, že zákazník může používat dobře známé nástroje k monitoringu svých vlastních aplikací a specifického hardwaru a současně automatizovat prakticky neomezený počet klíčových úkolů souvisejících se správou,“ vysvětluje Alistair Forbes, technický ředitel pro řešení GFI MAX.Komentáře