Řešení pro elektronickou fakturaci ISDOC nabízí Software602 zdarma

Bezplatnou aplikaci pro vytváření faktur ve formátu ISDOC a jejich odesílání přes datovou schránku uvedla na trh společnost Software602. Plnohodnotné elektronické faktury tak podle ní mohou vytvářet i nejmenší firmy či živnostníci.


Největší výhodu však podle výrobce přinese tato aplikace velkým organizacím s mnoha dodavateli - veškeré faktury totiž budou moci dostávat v elektronické podobě vhodné k automatickému zpracování. Dosud mohly takové faktury vytvářet jen větší společnosti vybavené podnikovým informačním systémem.

„Už dávno neexistují žádné právní důvody, proč trvat na listinném dokladu. Veškeré přepisování, dohledávání a další činnosti mohou být velmi snadno automatizovány,“tvrdí Pavel Nemrava, člen představenstva firmy Software602.

Aplikace pro vytváření faktur eFaktura je dostupná na internetové adrese http://www.602.cz/nastroje/isdoc . Uživatel si ji stáhne do svého počítače, vytvoří fakturu prostým vyplněním inteligentního formuláře a odešle přes datovou schránku (k tomu stačí jediné kliknutí).

Fakturu je možné vytvořit také tak, že formulář je automaticky vyplněn údaji dat z objednávky. K tomu slouží formulářová aplikace eObjednávka, která je rovněž zdarma k dispozici na zmíněné internetové stránce.Komentáře