Řešení pro správu datových schránek s napojením na další systémy představila StringData

SDBOX, komplexní řešení pro práci s datovými schránkami, které je možné přímo integrovat do interních systémů firem, představila společnost StringData.


Novinka podle výrobce přináší podnikům komfortnější práci při správě a využití datových schránek a umožňuje například zpřístupnění datových zpráv i po jejich automatickém smazání z datových schránek, uložení zpráv, zpracování základního workflow či komunikaci s jinými systémy.

Mezi základní vlastnosti patří přístup neomezeného množství uživatelů, komunikace s více datovými schránkami nebo získávání a zpracovávání zpráv včetně možností předání na další pracovníky či systémy. Systém také podporuje automatické i ruční třídění, zapojení do front zpracování i editaci a pomoc při sestavování datových zpráv.

Součástí novinky je také archivace, kategorizace a možnost doplnit ke zprávám vlastní informace, například pro další zpracování či třídění – což je prý funkce, která firmám ve stávajícím webovém rozhraní nejvíce chybí. Nadstavbovými funkcemi jsou i rozšířené možnosti vyhledávání, nastavení workflow, eskalace zpracování, řešení prodloužení platnosti časových razítek apod.

Řešení je připraveno na napojení do dalších podnikových systémů, přičemž je přímo dostupné jako modul pro produkty společnosti StringData BINF nebo LoanOffice. Pro komunikaci využívá běžné webové rozhraní (Internet Explorer, Firefox), přičemž pro zabezpečení slouží nastavitelná politika hesel a zabezpečení na úrovni přenosu pomocí protokolu https (SSL).Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.