Roadshow s Extreme Networks na téma Aplikační inteligence, mobilita a SDN

Tento měsíc uspořádali distributor Veracomp a výrobce Extreme Networks na významných českých univerzitách v Praze, Brně a Olomouci sérii workshopů.

Roadshow s Extreme Networks na téma Aplikační inteligence, mobilita a SDN


Dle slov pořadatelů byla akademická půda jako místo pořádání zvolena záměrně, neboť nosným tématem byla Aplikační inteligence. Celý program se tak točil kolem uživatelských zkušeností, managementu sítí a analytických nástrojů dostupných v rámci vysoce výkonné síťové infrastruktury.

Workshopy uvedl Michal Zlesák, regionální obchodní manažer Extreme Networks, shrnutím změn ve společnosti po akvizici Enterasys Networks a představením týmu distributora Veracomp. Pokračoval přednáškou o využití analýzy sítě pro obchodní účely a na živých datech prezentoval pro tyto účely vyvinutý produkt Purview, jenž přináší zákazníkům možnost detailně sledovat dění v jejich infrastruktuře. Přesné informace typu která zařízení spolu komunikovala, jaký uživatel je používal, jaká aplikace byla použita, kolik dat bylo přeneseno a další – to vše jsou nejen z hlediska kontroly investic cenné údaje.

Dalšími tématy workshopů byla mobilita a SDN, kde klasickou prezentaci opět doplnil živou ukázkou Zdeněk Pala, presales konzultant společnosti Extreme Networks.

 

Úvodní foto: Veracomp


Komentáře