Rozsáhlé dohledové systémy obohatí speciálně upravený harddisk od WD

Nový 3,5palcový disk Purple NV, které na trh uvádí firam WD, je určený pro prostředí rozsáhlých kamerových dohledových systémů NVR, které obsahují řadu úložných disků a podporují záznam obrazu z mnoha IP kamer. Novinka je dostupná v kapacitách 4 TB a 6 TB.

Rozsáhlé dohledové systémy obohatí speciálně upravený harddisk od WD


Purple NV je podle výrobce navržen pro škálovatelné monitorovací systémy, které využívají většího počtu pevných disků a připojených kamer. Takové řešení je samozřejmě poměrně náročné na ukládací kapacitu a také odolnost disků.

Pevné disky Purple NV dovolují postupné upgradování a budoucí rozšiřování bezpečnostního monitorovacího systému. Vysoká kapacita pro ukládání dat umožní uchovat kamerový záznam po delší období, a v situacích, kdy je důležitá každá sekunda záznamu. Vysoká kapacita nového disku umožní také prodloužit dobu uchování záznamu pro následné analýzy a reference, navíc disk je optimalizovaný pro nepřetržitý provoz.

Disky této řady nabízejí nízkou spotřebu energie a mnoho dalších technických parametrů, které jsou pro potřeby high - endových monitorovacích kamerových systémů nezbytné.

Mezi ně patří například technologie AllFrame, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, pomáhá eliminovat ztrátu záznamu a zlepšuje přehrávání a datový tok. Firmware disků WD Purple zabraňuje pixelaci obrazu a výpadkům nahrávání.

Disky Purple NV také využívají odolné komponenty a jsou navrženy pro náročné prostředí monitorovacích kamerových systémů, například co se týče vysoké teploty. Na trhu by se měly objevit nejpozději začátkem prázdnin.

Úvodní foto: WD


Komentáře