Rozšíření Aliance pro mobilní bezpečnost

VMware oznámil rozšíření své Aliance pro mobilní bezpečnost (Mobile Security Alliance -MSA) – širokého ekosystému dodavatelů bezpečnostních řešení úzce integrovaných s digitální platformou VMware Workspace ONE.

Rozšíření Aliance pro mobilní bezpečnost


Ekosystém má k dispozici účelová API pro integraci s platformou. Spojením bezpečnostních řešení aliančních partnerů a Workspace ONE zákazníci získávají bezpečnostní platformu, která chrání zařízení všech typů, uživatele, aplikace a data proti cíleným hrozbám, v cloudu i lokálně.

Společnost VMware založila alianci MSA, aby zaplnila mezery v tradičních bezpečnostních nástrojích a poskytla všeobecnou platformu pro zabezpečení veškerých mobilních koncových bodů v podniku. Při svém založení v roce 2015 měla aliance MSA 10 ověřených partnerů spadajících do čtyř kategorií: koncové body, aplikace, cloud a síťová bezpečnost. Množství útoků sice stoupá, ale rozrůstá se i ekosystém MSA. Zapojením společností Bay Dynamics, CipherCloud, Entrust Datacard Corporation, Gurucul, Intercede a Kaymera vzrostl počet partnerů na 23 v šesti kategoriích – k uvedeným čtyřem přibylo ověřování identity a analýza.

„S neustálým přibýváním typů platforem koncových bodů, aplikací a uživatelů se rozšiřuje i prostor pro útoky,“ vysvětluje Sumit Dhawan, viceprezident a generální ředitel společnosti VMware pro segment řešení pro koncové uživatele. „Podniky musí přejít na nový přístup, který na prvním místě spočívá v inherentně bezpečné infrastruktuře a na druhém v úzce provázaném ekosystému, který propojí jednotlivá osamocená řešení a poskytne ucelený přehled o všech uživatelích, aplikacích a zařízeních.

Úvodní foto: VMware


Komentáře