Sada Logitech Notebook Kit MK605: Bezdrátové ovládání notebooků

Společnost Logitech odhalila bezdrátovou notebookovou sadu Logitech Notebook Kit MK605 s přijímačem Unifying, která má usnadňovat používání notebooku způsobem, jaký uživatelům vyhovuje.


Sada je podle slov výrobce navržena tak, že ať už se uživatel pohybuje po domě nebo sedíte za svým stolem, Notebook Kit MK605 mu poskytne to, co považuje za pohodlný a organizovaný pracovní prostor. Tím je např. precizní ovládání kurzoru díky bezdrátové laserové myši a stojan umožní naklonit notebook do jednoho ze tří úhlů, aby se dosáhlo vyhovující výšky. Navíc lze na vhodné místo umístit kompaktní bezdrátovou klávesnici – a poté myš i klávesnici propojit s notebookem pomocí jediného přijímače Logitech Unifying, který zůstává zapojený do notebooku a může být propojen až s šesti dalšími kompatibilními myšmi a klávesnicemi.

Sada Logitech Notebook Kit MK605 by měla být k dostání v Evropě v listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Další novinkou, kterou Logitech představil, je klávesnice G110 (na fotografii vlevo), která je podsvícenými klávesami, jejichž barvu si je možné dle potřeby nastavit a které tak lze snadněji najít i při špatném osvětlení a dále pak disponuje možností naprogramovat až 36 kláves, či zablokovat nechtěné zmáčknutí kláves „Windows“ a „Kontextové menu“. Doporučená cena je taktéž 1 999 Kč.Komentáře