Sage vstupuje jako plně lokalizovaný na český trh s ERP

Firma Sage, dodavatel softwaru a služeb pro řízení podniku, oznámila, že vstupuje na český trh. Činí tak prostřednictvím svého partnera Deveho Consulting Group, který bude v tuzemsku prodávat řešení Sage ERP X3.

Sage vstupuje jako plně lokalizovaný na český trh s ERP


Sage ERP X3 je podle tvůrců komplexní ERP řešení pro středně velké a velké firmy, které vyhovuje specifickým požadavkům většiny odvětví – výroby, služeb, distribuce a mnoha dalších. Ve světě má prý téměř 5000 zákazníků ve stovce zemí světa. Toto řešení je plně lokalizované a odpovídá všem českých zákonům.

„Vývoz, který představuje 77 % českého HDP, by měl být v následujících letech hlavním zdrojem růstu,“ vysvětluje  Benoit Gruber, viceprezident pro korporátní komunikaci ve firmě Sage Enterprise Market Europe & Sage ERP X3. “Je zde tedy jasná poptávka a také příležitosti pro představení nového produktu, který splní mezinárodní požadavky firem a zároveň zcela odpovídá lokálním potřebám podnikání.”

Součástí systému je intuitivní webové rozhraní založené na HTML5, které podporuje řadu prohlížečů a snadnou personalizaci. Sage ERP X3 také nabízí mobilní přístup, řadu webových aplikací a integraci s Microsoft Office. Důležitou vlastností je i výkonné vyhledávání.

Na jedné obrazovce lze v programu přehledně vidět informace o celé společnosti, vzhled si může uživatel přizpůsobit svým potřebám a mít tak na dosah to, co právě potřebuje, včetně analýz.

Úvodní foto: © kromkrathog - Fotolia.com


Komentáře