Samoobslužné virtuální desktopy nabízí různým typům uživatelů Citrix

Dostupnost produktu Dazzle pro platformy Windows a Mac spolu s novými verzemi produktu Receiver pro platformy Windows, Mac, iPhone, BlackBerry a Android oznámila firma Citrix.


Přidání samoobslužného přístupu pomocí produktů Citrix Dazzle a Receiver podle výrobce značně vylepšuje pracovní prostředí uživatelů virtuálních desktopů, protože umožňuje zaměstnancům, aby získali z jakéhokoli vhodného zařízení okamžitý, bezpečný a samoobslužný přístup ke svým kompletním plnohodnotným Windows desktopům a všem datům a aplikacím.

Dazzle je aplikace zaměřená na uživatele, která běží na libovolném počítači na platformě Windows nebo Mac. Slouží jako „výkladní skříň“ pro všechny aplikace, které IT oddělení centrálně umístilo do infrastruktury poskytovacích produktů, jako je XenDesktop.

Při výběru aplikace v Dazzle uživatelé jednoduše procházejí nabídku nebo vyhledávají podle názvu, popisu nebo typu aplikace. Dazzle také přímo komunikuje s řídícím systémem Merchandising Server, který umožňuje IT oddělením spustit „prodej“ aplikací uživatelům namísto jejich pouhého poskytování.

Dazzle je plně integrován s Receiverem, univerzálním softwarovým klientem, který umožňuje uživatelům přistupovat k firemním aplikacím a desktopům z libovolného vybraného zařízení. S novými Receivery pro platformu Blackberry a Android rozšířil výrobce přístup k aplikacím na ještě více mobilních zařízení. Spojení řešení Dazzle, Receiver a XenDesktop podle dodavatele přináší potenciál virtualizace desktopů na miliony zařízení.Komentáře