Šestimilimetrů, osm jader, to je tablet Samsung Galaxy Tab S2.

Společnost Samsung Electronics uvádí na trh Galaxy Tab S2 se Super AMOLED displejem a údajně nejtenčím a nejlehčím kovovým tělem ve své velikostní kategorii na trhu.

Šestimilimetrů, osm jader, to je tablet Samsung Galaxy Tab S2.„Galaxy Tab S2 je nejenom nejtenčí a nejlehčí tablet ve své velikosti, uživatelům ale také nabízí rychlý a snadný přístup k bohaté nabídce funkcí, které jsou zaměřené na produktivitu a zobrazování,“ říká JK Shin, CEO a prezident IT a mobilní divize ve společnosti Samsung Electronics.

Samsung Galaxy Tab S2 má profil 5,6 mm a nízkou hmotnost (9,7palcový tablet váží 389 g. a 8palcový jen 265 g.). Společně se Super AMOLED displejem se hodí pro čtení a procházení nejrůznějšího digitálního obsahu včetně e-knih, časopisů, webových stránek a zpravodajských kanálů. Displej reprodukuje 94 % přirozených tónů, kromě toho je vybaven technologií Adaptive Display, která nastavuje gama, sytost a ostrost v závislosti na použití, teplotě barev okolního prostředí a na osvětlení prostoru. Režim Readingmění úroveň jasu obrazovky.

Samsung Galaxy Tab S2 má předinstalované Microsoft Office Solutions a po registraci nabízí až 100 GB prostoru pro soubory na OneDrive, po dobu dvou let zdarma.

Pro lepší možnosti správy má Galaxy Tab S2 snímač otisků prstů, který zajišťuje bezproblémové ověření uživatele. Tento zabezpečovací senzor nyní nabízí přístup k zařízení stiskem tlačítka Home. Možnosti efektivně spravovat zařízení jsou posíleny také skrze aplikaci Smart Manager, která automaticky zobrazuje nastavení přístroje včetně stavu baterie nebo dostupnosti úložiště a RAM. V tabletu je navíc předem nainstalován i antimalware jako další úroveň ochrany.

Vylepšený multitasking umožňuje prohlížet a spouštět dvě aplikace současně.

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 bude dostupný na českém trhu od 3. září 2015 v různých variantách dle úhlopříčky (9,7 palce a 8 palců), připojení (WiFi nebo WiFi a LTE) a s kapacitou paměti 32 GB (s možností navýšení až na 128 GB díky microSD). Doporučená koncová cena podle vybavení tabletu bude začínat na 11 699 a končit na 16 999 korunách.

Úvodní foto: Samsung

Galerie

Komentáře