Samsung Galaxy S Duos se v ČR začne prodávat už od září

Společnost Samsung představila Samsung Galaxy S Duos, nejnovější přírůstek do rodiny svých smartphonů.


V České republice se telefon začne prodávat v průběhu září za doporučenou cenu 6 999 Kč.

Novinka disponuje operačním systémem Android 4.0 a výrobce tento smartphone doporučuje současně pro pracovní i soukromé využití. Telefon nabízí totiž výhody současného použití dvou SIM karet. Funkce Dual SIM Always on umožňuje přijmout hovor na jednom čísle a zároveň zůstat na příjmu na čísle druhém, takže uživatel zvládne pracovní i soukromé povinnosti, aniž b přitom zmeškal hovory. Tato funkce přispívá k pohodlí při výběru SIM karty, ze které je volání dle tarifu momentálně výhodnější - mezi oběma SIM kartami lze jednoduše přepínat.

Co se týče designu, telefon má zaoblené hrany, čtyřpalcový displej a hladkou povrchovou úpravu s keramickým vzhledem. 1 GHz procesor a baterie s kapacitou 1500 mAh umožňují při multitaskingu přepínat mezi nejčastěji používanými aplikacemi, vnitřní paměť má velikost 4 GB. 

Předinstalovaná komunikační služba Samsung ChatON, která spojuje všechny uživatele telefonů do jedné komunity, poskytuje komunikaci v reálném čase, skupinové chatování a sdílení obsahu v různých formátech – obrázky, video, hlas, kontakty.

 Komentáře