Samsung ukázal Galaxy A8 s duálním čelním fotoaparátem

Poslední novinku z řady Galaxy A: mobilní telefon Galaxy A8 představil Samsung. Nový telefon bude k dispozici ve druhé polovině ledna 2018, a to ve třech barevných variantách – černé, zlaté a šedivé (Orchid Gray). Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy A8 bude 12 999 Kč.

Samsung ukázal Galaxy A8 s duálním čelním fotoaparátemPřístroj Galaxy A8 je vybaven duálním čelním fotoaparátem, velkým Infinity displejem a designem, který vychází z osvědčeného a tradičního designu vlajkových přístrojů společnosti Samsung.

„Nově uváděný telefon Galaxy A8 přináší funkce, které si naši zákazníci oblíbili u našich vlajkových chytrých telefonů, např. Infinity displej a první duální čelní fotoaparát s funkcí Live Focus, i do řady Galaxy A,“ uvedl Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. 

Přístroj nabízí 16Mpx zadní fotoaparát se světelností f/1,7 a 16Mpx+8Mpx duální čelní fotoaparát se světelností f/1,9. Ten se sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm. Doplňkem je pak stabilizace digitálního videoobrazu (VDis).

Samsung Galaxy A8 má Always on Display a je odolný proti vlhkosti a prachu.

Úvodní foto: Samsung

Galerie

Komentáře