Nový servisní balíček pro SUSE Linux Enterprise 10

Dostupnost servisního balíčku SUSE Linux Enterprise 10 Service Pack 3 oznámila firma Novell. Ten podle dodavatele zahrnuje nejnovější opravy, záplaty a aktualizace a také podporu pro nový hardware.


Tento servisní balíček podle Novellu umožňuje nabízet pokročilou interoperabilitu pro kriticky důležité výpočetní úlohy – napříč nasazením ve fyzických, virtuálních i cloud systémech – od stolního počítače po datové centrum.

K dispozici jsou tři produkty:

1. SUSE Linux Enterprise Server 10 Service Pack 3, který podporuje nejnovější hardware pro servery, úložiště a sítě a zahrnuje vylepšené funkce pro rozšíření a zkvalitnění vysokorychlostních systémů, virtuálních služeb a správy systémů.

2. SUSE Linux Enterprise Desktop 10 Service Pack 3, který obsahuje aktualizované ovladače pro podporu nejnovějšího hardwaru a periferních zařízení a také aktualizovaný prohlížeč Firefox a software Novell GroupWise pro spolupráci.

3. Software Development Kit obsahující aktualizace nástrojů, které vývojářům a technickým nadšencům poskytují více způsobů pro tvorbu nového výkonného softwaru.Komentáře