Seznam uvolnil Mapy.cz pro Windows Phone 7

Zástupci společnosti Seznam.cz informovali, že tento týden došlo k rozšíření platforem, které podporují Mapy.cz o Windows Phone v jeho nejnovější verzi Mango.


Po operačních systémech pro iPhone, Android a Symbian je aplikace Mapy.cz nově dostupná i pro telefony s Windows Phone 7 Mango, které ovšem mají na trhu stále poměrně minoritní podíl. Navíc přístroje s touto aktualizací mají být k dispozici až koncem roku.

K dispozici jsou zatím základní funkce. Uživatelé telefonů s Windows Phone 7 tak nyní mohou využít aplikaci Mapy.cz, aby našli body zájmu ve svém blízkém okolí – tedy nejbližší bankomaty, restaurace a další praktická místa. Chybět nebudou ani klasické funkce, jako je vyhledávání, přepínání mapových podkladů (turistická mapa, fotomapa atd,) včetně vrstev (cyklotrasy, turistické trasy, ale i doprava a další).

Na některé funkce si ale podle zástupců Seznamu budou muset majitelé telefonů s Windows Phone 7 Mango ještě počkat. Patří k nim například plánování tras, které hodlá seznam přidat později.Komentáře