Sharp nabídne ve svých multifunkcích tiskové řešení Y Softu

Evropské partnerství uzavřely společnosti Sharp Information Systems Europe Y Soft. V jeho rámci nabídnou řešení tisku, které kombinuje multifunkční tiskárny Sharp a tiskový server YSoft SafeQ. Společné řešení má podle tvůrců zlepšit tok prací v kanceláři.

Sharp nabídne ve svých multifunkcích tiskové řešení Y Softu


SafeQ nabízí centralizovanou kontrolu a optimalizaci tiskových prostředí. Nově tedy bude integrován do multifunkčních tiskáren Sharp, díky čemuž firmy získají vyšší úroveň zabezpečení dat, úsporu nákladů až o polovinu a také se prý zlepší produktivita zaměstnanců.

„Chceme nabízet technologii s kompletním ekosystémem služeb a aplikací, která vyřeší základní výzvy a zároveň dokáže přeměnit způsob používání a využívání informací. SafeQ tvoří klíčovou součást této strategie,“  říká Jason Cort, Product Planning and Marketing Director ve společnosti Sharp Information Systems Europe.

Podle Václava Muchny, zakladatele a generálního ředitele společnosti Y Soft, jsou organizace se SafeQ schopné pracovat efektivněji a mohou získat větší hodnotu ze svého majetku.

Coby preferovaný dodavatel optimalizovaných řešení pro Sharp jsme rádi, že můžeme spolupracovat s touto firmou a zpřístupnit naše řešení pro řízení tisku ve společnosti právě jejich zákazníkům – dodává Muchna. 

Úvodní foto: Sharp, Y Soft


Komentáře