Široce konfigurovatelnou firemní tiskárnu A3 nabízí Kyocera

Ecosys P4040dn, monochromatickou tiskárnu A3 s rychlostí tisku až 40 stran za minutu a širokými možnostmi manipulace s papírem, uvedla na trh Kyocera. Podle výrobce je vhodná pro týmy, které potřebují různé velikosti výstupních tisků a komplexní řešení zabezpečení.

Široce konfigurovatelnou firemní tiskárnu A3 nabízí Kyocera


Řešení P4040dn nahrazuje model FS-6970dn a může se pochlubit celou řadou nových funkcí. Tiskárna podporuje kombinaci různých typů médií a formátů papíru od A6 až po A3. Čtyři volitelné zásobníky papíru s celkovou kapacitou 2600 listů pokrývají všechny potřeby tisku.

Výkonný tiskový řadič může podporovat objemy tisků až do 150 000 stran za měsíc, což je prý podstatně více, než je obvyklý měsíční průměr, který se pohybuje kolem 5 000 stran. Tiskárna vyniká i nízkou spotřebou elektřiny a má podle výrobce nejnižší náklady na tisk ve své třídě – 0,19 Kč/A4.

Nový model je vybaven i řadou pokročilých bezpečnostních funkcí. Například funkce PrivatePrint umožňuje ovládání prostřednictvím alfanumerické klávesnice a volitelných funkcí tisku, jako je například čtečka karet pro autentizaci a datová bezpečnostní sada, která chrání informace zvýšením bezpečnosti na úrovni zařízení. Data mohou být pro maximální ochranu automaticky smazána z pevného disku tiskárny.

Aplikace Kyocera mobile print a kompatibilita zařízení Kyocera s AirPrint a Mopria (Mobile Printing Alliance) zase poskytují koncovým uživatelům jednoduchý způsob rychlého tisku z libovolného mobilního zařízení.

Úvodní foto: Kyocera


Komentáře