Školení na úložiště EMC Clariion a VNX poprvé v Česku

První certifikované školení pro správce diskových polí EMC Clariion v Česku připravily firmy EMC a DataScript. IT specialisté tak mají podle školitelů poprvé možnost absolvovat certifikovaný kurz bez nutnosti cestovat do zahraničí. Čtyřdenní školení správy úložišť se koná v termínu 11. až 14. dubna 2011 v pražském školicím centru společnosti DataScript.


Disková pole Clariion prý mají v České republice rozsáhlou instalovanou bázi a informace poskytované v kurzu jsou, díky společným prvkům v administraci, validní i pro nově uvedenou produktovou řadu VNX.

Hlavní náplní chystaného školení je problematika integrace řešení EMC Clariion v prostředí Windows a Linuxu pro Fibre Channel a iSCSI a témata související s jejich provozem a správou. Kurz je koncipován jako velmi interaktivní, s individuálním přístupem a praktickými cvičeními.

„Věříme, že mezi zákazníky provozujícími systémy EMC Clariion bude o školení značný zájem, jelikož se poprvé koná v České republice a náklady na jeho absolvování jsou méně než poloviční, v porovnání s kurzy pořádanými v zahraničí,“ říká Iveta Babulenková, ředitelka společnosti DataScript.Komentáře