Služby, jež dovolí podnikům rychleji využívat IaaS či PaaS, nabízí EMC

Své portfolio cloudových služeb rozšířilo EMC - cílem je prý urychlit přijetí, používání, optimalizaci a správu cloudových technologií – třeba formou IaaS.


Portfolio společnosti EMC nově zahrnuje:

  • Služby cloudové infrastruktury: Nové služby pomáhají zákazníkům definovat vhodnou architekturu pro cloudovou strategii: hybridní, veřejná či privátní. Zároveň urychlují implementaci řešení cloudových technologií a realizaci jejich výhod, včetně konvergované infrastruktury.
  • Aplikace optimalizované pro cloud: Nové služby pomáhají zákazníkům dosahovat cílů v oblastech racionalizace a modernizace aplikací a umožňují jim urychlovat virtualizaci nepostradatelných aplikací. Nové služby také podporují řešení Platform­-as­-a­-Service (PaaS), změnu aplikační platformy a optimalizaci aplikační infrastruktury.
  • Používání výpočetní techniky koncovými uživateli: Nové služby pomáhají zákazníkům urychlovat přechod na technologie Desktop-as-a-Service (DaaS) prostřednictvím technologií jako VMware View a integrací mobilních platforem.

Výše uvedené služby jsou nabízeny ve spolupráci se společnostmi Cisco, Microsoft, Oracle a SAP. Také podporují partnerský ekosystém EMC Velocity.Komentáře