Služby, které ochrání sítě před různými ataky, poskytuje Check Point

Sadu bezpečnostních služeb pro ochranu podnikových sítí, která identifikuje nejdůležitější hrozby a radí společnostem, jak se efektivně chránit před vážným poškozením sítě, představil Check Point.

Služby, které ochrání sítě před různými ataky, poskytuje Check Point


Novinka zahrnuje řešení ThreatCloud Managed Security Service a ThreatCloud Incident Response a rozšířuje tak současné bezpečnostní nástroje.

V prvně jmenovaném případě jde o řešení, které nepřetržitě monitoruje bezpečnostní události na síti a bezpečnostních bránách zákazníků. Na základě konkrétních dat pak poskytuje prý snadno pochopitelná upozornění.

Řízené bezpečnostní služby také pomáhají optimalizovat bezpečnost formou doporučení a ladění politik Threat Prevention.

ThreatCloud Incident Response zase poskytuje zákazníkům expertní pomoc v reálném čase během kritických bezpečnostních hrozeb a pomáhá společnostem rychle reagovat a zotavit se.

Také je možné se spojit po telefonu s oborníky, kteří udrží síť chráněnou během útoku nebo po jeho spuštění a odhalení.

„Hrozby jsou stále sofistikovanější a jejich počet roste, takže je i pro nejlépe vybavené bezpečnostní týmy obtížné zůstat na špici. Nové služby poskytují zákazníkům kritické bezpečnostní zdroje,“ řekla Dorit Dorová, produktová viceprezidentka Check Point Software Technologies.

Úvodní foto: © higyou - Fotolia.com


Komentáře